Program Klubbmesterskap 2. april 2018

Postet av Oppdal IL - Alpint den 31. Mar 2018

Program for klubbmesterskapet 2018 finner du her: Program Klubbmesterskap.pdf

SSL kjøres ferdig for U10 og yngre først (2 omg). Deretter U12 og eldre. Felles besiktigelse. 

PSL - parallellslalåm kjøres etter samme prinsipp som Telenorkarusellen - ingen utslagskonkurranse, men fokus på lek og morro - og "interne oppgjør":) 

Vel møtt! 



Telenorkarsuell

Postet av Oppdal IL - Alpint den 20. Mar 2018


Onsdag 21.mars er det igjen klart for Telenorkarusell, parallellslalåm. 

Utdeling av startnummer mellom kl.17:15 og 17:45. (Alle som har deltatt på trening, er automatisk påmeldt rennet.)

Rennstart kl.18:00. 

Rekruttene kjører først (tre runder hver). U9 og eldre kjører rett etterpå.

Fine premier til alle!


2. påskedag er det tradisjon tro Klubbmesterskap.  Påmelding skjer via Min Idrett. Mer informasjon om rennet, finner du her.

Oppfordrer alle til å leke mye på ski i påsken!



Telenorkarusell - onsdag 7.mars

Postet av Oppdal IL - Alpint den 6. Mar 2018


Onsdag 7.mars er det klart for Telenorkarusell, parallellslalåm. 

Utdeling av startnummer mellom kl.17:15 og 17:45. 

Rennstart kl.18:00. 

Rekruttene kjører først (to runder hver). Så fort de er ferdig, fortsetter vi med U9 og eldre. 

Velkommen!



Resultater Erik Håker Cup - lørdag og søndag

Postet av Oppdal IL - Alpint den 3. Mar 2018

Foto: Terje Strand 


Resultater fra lørdagens to SuperG-renn og søndagens SSL-renn tilgjengelig på vår resultatside, inkl klassifisering KM Sør-Trøndelag Skikrets.

Takk for denne gang og velkommen tilbake neste år!



Resultater KM 2018 SSL og SL

Postet av Oppdal IL - Alpint den 10. Feb 2018


Resultater Kretsmesterskap i SSL og SL 10. februar finner du på vår resultattjeneste: http://alpint.oppdalil.no/stor... 


Storslalåm (SSL)

J14: 

Gull: Ragnhild Meland, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL

Sølv: Erik Berg Nervik, Freidig Alpin  

Bronse: Una Enoksen Normann, Freidig Alpin 

G14: 

Gull: Kristian Strand, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL

Sølv: Sander Ulstad Aspaas, Freidig Alpin

Bronse: Elias Vik, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL

J16: 

Gull: Pia Møller, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL 

Sølv: Thea  Torvik Enkosen, Freidig Alpin 

G16: 

Gull: Qooqa Q Berthilsen, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL  

Sølv:  Aashagen Sondre Stedje, Freidig Alpin 

Bronse: Karstad Benjamin, Freidig Alpin 


Slalåm (SL)

J14:

Gull: Ragnhild Meland, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL

Sølv: Erik Berg Nervik, Freidig Alpin  

Bronse: Una Enoksen Normann, Freidig Alpin 

G14: 

Gull: Sander Ulstad Aspaas, Freidig Alpin

Sølv: Stephani Mathias Skogseth, Freidig Alpin 

Bronse: Elias Vik, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL

J16: 

Gull: Pia Møller, Oppdal Alpin Klubb - Oppdal IL 

G16:

Gull: Flanders Erik Augestad, Freidig Alpin 

Sølv: Moen Martin Rødli, Freidig Alpin  

Bronse: Karstad Benjamin, Freidig Alpin 




Levert av IdrettenOnline